-10%Міський рюкзак Senkey&Style чорний з USB виходом
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 206.31
1 690 ₴
1 521 ₴
Показать оптовые цены- +380 (98) 314-85-20
Рюкзак виготовлений з міцної спортивної плащовки, яка легко чиститься, практична у використанні та гарно виглядає. Виріб має одне відділення на блискавці. В головному відділенні є внутрішня кишеня. На лицевій стороні рюкзак має одну кишеню на замочку, що робить рюкзак дуже функціональним. З одного боку рюкзак має віділення для напитків та дрібних речей. Зручний і стильний рюкзак порадує вас своєю якістю і функціональністю. Особливістю даного рюкзака є наявність всередині USB порта для зарядки вашого смартфона на ходу, а джерело зарядки PowerBank тримати при цьому всередині рюкзака.
Рюкзак можна брати з собою в школу, на роботу, навчання, подорож, різні гуртки, тренування або повсякденні прогулянки. Рюкзак практичний у користуванні. Його можна носити за допомогою короткої ручки в руках, а також на плечі за допомогою ремішків, які можна регулювати. Все необхідне в рюкзак поміщай і гарно виглядай !
Род: Мужской/Унисекс
Размер рюкзака: Высота: 41 см | Ширина: 29 см | Глубина: 12 см
Материал: Спортивная плащевка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Senkey&Style |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Спортивный |
| Цвет | Черный |
| Глубина | 17 см |
| Высота | 48 см |
| Ширина | 32 см |
| Карманы | Боковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Средний |
- Цена: 1 521 ₴




