
Чоловічий рюкзак Dusen Kangaroo
- Готово к отправке
- Код: 206.28
1 690 ₴
- +380 (98) 314-85-20
Спортивний рюкзак виконаний в чорному кольорі. Рюкзак має одне велике відділення. В основному відділенні є кишеня для ноутбука з фіксатором та одна кишеня на замку. На лицевій стороні рюкзак має одну кишеню. По обидві сторони рюкзак має відділення для напитків. Рюкзак виготовлений з водонепроникненного нейлону, який легко чиститься, практичний у використанні та гарно виглядає. Завдяки своїй легкості, дана модель рюкзака відмінно підійде як для спорту, так і для подорожей. Рюкзак практичний у користуванні. Його можна носити за допомогою короткої ручки в руках, а також на плечі за допомогою ремішків, які можна регулювати. Все необхідне в рюкзак поміщай і гарно виглядай !
Род: Мужской/Унисекс
Размер рюкзака: Высота: 43.5 см | Ширина: 27 см | Глубина: 17.5 см
Материал: Нейлон
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kangaro |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Спортивный |
| Цвет | Черный |
| Глубина | 17.5 см |
| Высота | 43.5 см |
| Ширина | 27 см |
| Карманы | Боковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Средний |
- Цена: 1 690 ₴






